Sağlık

Bunu İçin Astım Krizlerine Son Verin!

Özellikle astım krizi yaşayanlar için hazırlanacak olan doğal karışım kısa zaman içerisinde yaşanan problemin çözülmesini sağlamaktadır.

Solunum zorluğu çekmekte olan astım hastaları için özellikle hazırlanacak olan karışım yaşanan krizi geçirilmesini sağlamaktadır. Temiz hava ve bunun yanı sıra bol oksijen almak için doğru alanların tercih edilmesi gerekmektedir. Çok sayıda astım hastası bulunması nedeni ile özellikle yaşanan krizlerin geçirilmesi için farklı yöntemler aramaktadır. Göğüs sıkışması, hırıltı ve aşırı derecede öksürük ile yaşanacak olan nefes darlığı özellikle astım hastalarının yaşamış olduğum problemlerin artmasına neden olmaktadır. Çoğu zaman ilaç kullanmakta olan astım hastaları ilaçların yan etkileri nedeniyle farklı sorunlar yaşayabilirler. Bu nedenle doğal çözümleri tercih etmek isteyenler için bunu içine astım krizine son verin! Karışım evde rahatlıkla hazırlanabilir. Bu sayede özellikle astım krizi yaşayan kişiler evde hazırlayacakları bu karışım ile kısa süre içerisinde krizin etkilerinden kurtulabilirler.

Astım Krizine Son Veren Karışım

Malzemeler

  • 2-3 parmak kadar ıspanak yaprağı,
  • 8 parça kadar havuç.

Yapılışı

Evde rahatlıkla hazırlanabilecek olan karışım özellikle astım hastaları için doğal çözüm olarak kullanılmaktadır. Düzenli şekilde kullanılması istediğiniz gibi yüksek etki elde edilmesini sağlamaktadır. Aynı zamanda içeriğinde bulunan maddeler herhangi bir sorun yaşanmadan kullanılmasını sağlamaktadır.

Katı meyve sıkacağı içerisine konulacak olan havuç ve ıspanak yaprakları sıkılarak günde bir defa suyunun içilmesi sağlanabilir. Meyve sıkacağı olmayanlar için rendelemeyi yöntemi ile de karışım hazırlanabilir. Yaşanan krizin şiddetine göre 3 ya da daha fazla uygulama yapılabilir. Hazırlanan karışımını 15 dakika içerisinde tüketilmesi gerekir. Aynı şekilde uygulama yapılması hastaların yaşamış oldukları yoğun krizden kurtulmalarını sağlayarak normal bir yaşantı sürmelerine yardımcı olmaktadır.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu