Dekorasyon

Villa Cephe Tasarımları-Modern Villalar

Kent yaşamından bunalanların, büyük ve sakin bir evde yaşama arzularını yerine getiren villalar oluyor. Modern çağda daha fazla talep görmeye başlayan ve pek çok farklı malzeme kullanılarak inşa edilebilen villalar bir anlamda hem heybetin ve gücün hem de şehirden uzak, huzurlu bir yaşamın simgesi haline geldi. Bundan kısa bir süre öncesine kadar yalnızca tatil beldelerinde karşımıza çıkan villalar ile artık metropol kentlerde dahi karşılaşmaya başladık.

Villa Cephe Tasarımları-Modern Villalar
Villa Cephe Tasarımları-Modern Villalar

Prefabrik Yapılar Villanın Yolunu Açıyor

Bunun bir nedeni de daha makul fiyatlar ile bir villaya sahip olmanın önünün açılmasıdır. Siz de bir villa sahibi olmak ve gözlerden uzak, huzurlu bir yaşam sürmek istiyorsanız mutlaka astronomik rakamlar ile birim yapmanız gerekmiyor. Daha mütevazi bir villaya da razı iseniz prefabrik villa seçeneklerinin her bütçeye uygun olduğunu belirtmeliyiz.

Villa Cephe Tasarımları-Modern Villalar
Villa Cephe Tasarımları-Modern Villalar

Amerikan yapımı filmlerde gördüğünüz ve iç çekerek baktığınız villalar arasında pek çoğunun prefabrik olduğunu hatırlatmak isteriz. Siz de minimum ödeme ile hayallerinizdeki villaya sahip olabilirsiniz. Ancak taş villa ya da betonarme villa arzuluyorsanız bu durumda kesenin ağzını bir miktar daha açmanız gerekecek.

Villaların en gösterişli bölümleri cepheleridir. Özellikle giriş bölümünde farklı sistemler uygulanarak villalara çok değişik görünümler kazandırılabiliyor. Villa sahibi olmak isteyenleri en çok zorlayan bölüm de cephe seçimi oluyor. Sizlere önerimiz, firmanızın önerileri ile yetinmemeniz olacak. İnternette pek çok alternatif villa cephesi görebilirsiniz.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu