Dekorasyon

Dar Alanlara 10 Akıllı Çözüm

Eviniz büyük ya da küçük olabilir asıl önemli olan evlerinizin güzel hale gelmesidir. Apartmanlar için önemli çözümler sunan birçok durum vardır. Odalarınızın genişliğine göre evlerinize farklı çözümler getirilir. Dar odalar nasıl geniş yapılır konusunda birçok fikir vardır. Mobilyaları hareketlendirmek ve renklendirmek önemli bir çözümdür.

Dar Alanlara 10 Akıllı Çözüm
Dar Alanlara 10 Akıllı Çözüm

Dar Alanlara gerçek çözüm

Dar oda çözümlerinde özellikle dar oda nasıl geniş yapılır kısmı ile sürgülü kapıları evinize monte edin. Pencere üstlerine özellikle raf yapın. Gömme dolaplar le odaları geniş tutun. Renklerden yararlanın. Açık renkler her zaman büyük gösterir. Dar odalar nasıl geniş yapılır özellikle renk ayarı için önemlidir. Dar odalarda özellikle alçak yapılmış eşyaları seçin.

Dar Alanlara 10 Akıllı Çözüm
Dar Alanlara 10 Akıllı Çözüm

Eşya fazlalığı olan evler özellikle ev alanını dar gösterir. İlk olarak fazla eşyalarınızı ayırın. Eşya seçimini yaparken öncelikle odanın büyüklüğüne bakın. Dar alan hangi odanızda ise o odanın yapısına bakın. Mutfak ise ışıklandırma seçin. Küçük mutfaklar için özellikle oda genişliği renk ile sağlanır.

Dar alan genişletmek bazen odaların seçimleri ile alakalıdır. İlk olarak hangi odanın olduğunu belirleyin. Büyük odalar için seçim yaparken tek yapmanız gereken geniş bölümler oluşturacak mekânları renkli göstermeniz gerekir. Oda büyütme işlemleri özenle yapılmalı ve sadece küçük odalar değil büyük odalara da uygulanmalıdır. İlk seçim renk uyumudur. Sizler renk ile odalarınızı belirlersiniz.

 

 

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu