Dekorasyon

Duvar Kağıtları 2018

Duvar kağıtları 2018 tasarım örneklerini bulmak için hangi modellerin olduğunu değerlendirebilir ve buna göre kendi beklentilerinize uygu tasarımı bulabilirsiniz.  Duvar kâğıtları dekorasyonda en önemli parçalardan biridir ve duvarlarınıza aynı zamanda ömür de kazandırır. Bunun rengi modeli ve diğer özellikleri, kullanım alanına göre değişecektir.

Duvar Kâğıdı Nasıl Seçmeli

Duvar kâğıdı modelleri seçimi yaparken öncelikle nerede kullanılacağına bakmak gerekir.  Yani desen ve renkleri dinlendiricilik, canlılık katma gibi kriterlere göre ayarlayabilirsiniz. Örneğin mutfakta kullanılan renkler turuncu, kırmızı, sarı gibi canlı tonlarda olabilir. Yani duvar kâğıdındaki desenler bu renklerden oluşursa ortama canlı ve eğlenceli bir görüntü verebilecektir. Eğer çalışma ortamında duvar kağıdı kullanımı varsa, bu durumda da daha sade tonlardan ürün kullanımı olabilecektir. Yani göz yormaması için çizgili açık pastel renk kâğıtlara yönelebilirsiniz. Bu göz yormayan özelliği yatak odası duvar kâğıdı için de düşünebilirsiniz. Çocuk – genç odası, oturma alanları da yine ortama canlılık katması için bu duvar kâğıtlarından yararlanabilirsiniz.

2018 Duvar Kâğıdı Desenleri

Arabalı duvar kâğıdı modelleri, belli bir objenin devamlı yeniden kullanıldığı ve bu şekilde desen oluşturduğu tasarımlar 2018 duvar kâğıdı desenleri arasında ön plana çıkıyor. Ayrıca taş desenli, doğal görünümlü duvar kâğıtları da yine en popüler olanlardan biri.  Banyo gibi alanlarda kullanmak isterseniz yoğun yaprak desenli görüntü iyi olabilir. İş yerlerinde duvar kâğıdı kullanmak için de sıralı taş görüntülü renkli duvar kâğıdı seçebilirsiniz. Bu ürünlerin silinebilir olması uzun vadede rahat ve temiz bir kullanım olması bakımından önemli bir detaydır. Ayrıca malzeme kalitesi açısından nem olduğunda hemen etkilenmeyecek ürünler de iyi olacaktır. Duvar kağıdı malzemesi seçerken de önemli olan nokta duvar kağıdı spatulası ve duvar kağıdı tutkalı bulundurmaktır. Kendi uygulamalarınızda bunu bulundurabilirsiniz.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu