Dekorasyon

Enza Home Mutfak Masası İncelemeleri

Enza Home, Yataş grubuna ait bir markadır. Mutfak masası ve sandalyeleri ile insanlara kaliteyi ve şıklığı bir arada sunar. Uzun ömürlü masa tercih etmek isteyenler için bir numaralı adres Enza Home olmaktadır. Enza Home masa modelleri konusunda pek çok çeşitliliğe sahiptir. Bu nedenle de her zevke hitap eder. Kısa sürede insanlar tarafından bu kadar tercih edilmesi de ürün çeşitliliği ile alakalıdır.

Riva Mutfak Masası

Enza Home modelleri içerisinden en fazla dikkat çeken ürünlerin başında Riva mutfak masası gelir. Son dönemlerde ev dekorasyonunda açık renk ön plana çıkmıştır. Mutfak masası ve sandalye tercihini de açık renkten yana kullananlar için Riva tercih edilen bir modeldir. Krem ve beyaz renklerden oluşan bu ürün şıklığı ile de göz doldurur. Çok fazla yer kaplamayan bir model olduğu için de özellikle küçük mutfaklara sahip evler için son derece idealdir. Ahşap ayakları sayesinde de evlere sıcacık bir hava katar. Şık ve farklı tasarım ürün arayanlara hitap eder.

Enza Home Mutfak Masası İncelemeleri 1Daisy Mutfak Masası

Enza Home modelleri arasında mutfak masası devi olan bir üründür. Yuvarlak mutfak masasından vazgeçmeyenler için özel olarak tasarlanmıştır. Yuvarlak ve şık ürün olan Daisy mutfak masası geniş mutfağa sahip kişiler tarafından daha fazla tercih edilir. Ahşap masa ve sandalyeleri ile de insanları rahatlatma özelliğine sahiptir.

Tracy Mutfak Masası

Gösterişten asla ödün vermeyenlerin tercihi ise Tracy mutfak masasından yana olur. Ahşap oymaları sayesinde geniş mutfakları estetik bir görünüm içerisinde sergiler. Klasik dokunuşların modernlik ile birleşmesi ile herkesin beğenisini kazanmıştır. Büyük bir tasarımla mutfak masası modelleri arasında kendini göstermiştir. Sevdiklerinize hazırlayacağınız sofralar, Tracy mutfak masası ile daha şık görünüm kazanır.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu