Teknoloji

Gopro Hero 10 Black’in Özellikleri Ve Fiyatı

Gopro Hero 10 Black’in Özellikleri Ve Fiyatı hakkında merak edilenleri sizler için araştırdık. Son zamanlarda GoPrı kameralar çokça kişi tarafından tercih edilen kamera modelleri arasında yer almaktadır. Bu açıdan bu yazımızda GoPro Hero 10 Black’in özellikleri ve fiyatı hakkında bilgileri ele alacağız. İşte merak edilen tüm detaylar yazımızda..

GoPro Hero 10 Black’in özellikleri ve fiyatı açısından çokça kişi merak etmektedir. Özellikle GoPro almak isteyenler için önemli bir model olan GoPro Hero 10 modeli de geçtiğimiz günlerde piyasaya çıktı ilk çıktığı günden bu yana incelemeler yapılan bu modelin özelliklerini biz de siz değerli takipçilerimi için ele aldık. İşte karşınızda GoPro Hero 10 Black’in özellikleri ve fiyatları hakkında ki yazımız.

Gopro Hero 10 Black’in Özellikleri

GoPro firması tarafından 15 Eylül’de düzenlenen lansman da tanıtımı yapılan bu yeni model geçtiğimiz günlerde piyasaya sunuldu. Birden fazla özellik açısından yeni çıkan Hero 10 Black modelinin özellikleri ile bunun yanı sıra aynı zamanda fiyatına dair birden fazla bilgi de ortaya çıkmaya başladı. Yeni lansmanda yayınlanan ve piyasaya çıkmış olan GoPro Hero 10 Black’in özelikleri ise merak edilmektedir.

Öncelikle bu aksiyon kamerasının dikkat çeken özelliklerinden birisi olarak da özellikle aksiyon kameralarını bu hale getiren HyperSmooth 4.0 teknolojisinin yer almasıdır. Aynı zamanda burada yer alan teknoloji açısından da çok daha iyi performans sunmaktadır. Burada özellikle kamera bakımında da önemli bir özellik olarak dikkat çekmektedir.

Burada aynı zamanda görüntü açısında da 23 Megapiksele kadar bir görüntü kapasitesi sunmaktadır. Burada aynı zamanda 5.3K çözünürlükte 60 FPS video çekme özelliği de bulunmaktadır. Aynı zamanda video çekimi açısından da 2.7K çözünürlük olarak da aynı zamanda 270 FPS ile 8 kat yavaşlama imkanı da sunmaktadır.

Gopro Hero 10 Black’in Fiyatı

GoPro markasının yeni çıkarılacak bu modelinde özellikle fiyat bakımından pek uygun bir fiyat olduğunu söyleyemeyiz. Özellikle dolar ve Euro kurunun bu kadar yükselmesine bağlı olarak bu telefon modelinde geçtiğimiz günlerde çıkan GoPro Hero 10 Black fiyatı bakımından 540 euro fiyatı ile satışa sunulmaktadır. Bu da Türk fiyatı ile 6500 lira civarına denk gelmektedir.

 

 

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu