Yaşam

2018’in Modası Etekler

Yaz için vazgeçilmez kıyafet, elbette etek olacak. Rahat ettirmesinin yanında şık olmanızı da sağlayacak. 2018’in modası etekler aşağıda verilmiştir.

Yazın En Moda Etek Modeli Hangisi?

Etek modellerinin çok sayıda olduğunu göreceksiniz. Gerek model gerekse renklerinin – kumaşlarının farklı olması üzerinden çok sayıda etek modeli bulacaksınız. Modeller arasından moda olanlara göre mi hareket etmek istiyorsunuz? 2018’in modası etekler arasından seçiminizi yapmanız halinde, yaz aylarının en şık kadını olmaya hazır olun.

Kısa Etekler;

Yaz aylarında en çok tercih edilen etek modelleri arasında kısa etekler yer alıyor. Beli lastikli olan eteklerin özellikle çok tercih edildiğini söyleyebiliriz. Kullanım açısından son derece rahat olduğundan, dilediğiniz şekilde kısa etek alarak rahatlıkla kombin edebilirsiniz. Bu eteklerin genellikle çiçekli olması söz konusu. Küçük çiçek desenleri olan bu etekleri giyerek, mümkün olandan çok daha şık olduğunuzu göreceksiniz.

Uzun Etekler;

Şık bir gece için uzun etekleri de tercih edebilirsiniz. Nasıl kombinlediğiniz önemlidir. Uzun eteklerde moda ise düz renk olması. Örneğin sadece sarı, lacivert olması gibi eteklerin moda olduğunu göreceksiniz. Uzun etekler arasından seçiminizi yaparak, moda olan uzun etekler giyebilirsiniz.

Yazın Hangi Renk Etekler Tercih Edilmeli?

Seçmiş olduğunuz model için hangi rengi almalıyım sorusunu da sorabilirsiniz. Bu durumda direkt olarak hangi rengi istiyorsanız, direkt olarak onun seçimini yapmanız gerekecek. Seçimin yapılmasından sonra, o eteği tercih ederek, rengi kendiniz seçebileceksiniz. Etek renkleri için renk renk eteklerin son derece moda olduğunu söyleyebiliriz. Çiçekli olması, farklı renklerin bir arada kullanılması modadır. Yazın hangi renk etek giymeliyim sorusuna cevap verildiğinden hem modeli hem de modele uygun rengi kolay şekilde tercih etmeniz mümkün olacaktır.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu