Güzellik

Akşam Dışarı Çıkarken Oluşturabileceğiniz Şık Kombinler

Okuldan sonra ya da işten sonra arkadaşlarınızla, sevgilinizle ya da iş arkadaşlarınız ile buluşmanız gerekiyorsa; sizi hem şık gösterecek hem de günün yorgunluğunu atmanızı ve kendinizi rahat hissetmenizi sağlayacak kombin önerileri sunacağız.

  1. Sezonun Modası Nakışı Kullanın

2018 bahar modası olan nakış, bu sene kendisini pek çok kıyafet ve aksesuarda gösterecek gibi görünüyor. Kıyafetlerinizde, aksesuarlarınızda nakış modellerine yer vererek modayı yakalayabilirsiniz. Büyük nakış modellerinden hoşlanmıyorsanız; çorabınızda ya da çantanızda yer vereceğiniz ufak bir nakış deseni sizi oldukça şık gösterecektir.

  1. Hem Şık Hem Rahat Olmaya Ne Dersiniz?

Rahatınıza önem veriyor hem şık hem de marjinal bir görünüm elde etmek istiyorsanız geometrik desenli kazak ve bluzlar ile bol kesimli kot pantolonlar oldukça şık bir hava yakalamanızı sağlayacaktır. Yine giyeceğiniz düz kadife ya da pastel tonda bir elbisede tercih edeceğiniz çiçek desenli, ince ya da file çoraplar ile oldukça şık ve klas bir görünüm elde edebilirsiniz.

  1. Klas ve Çekici Bir Görünüm İçin Tüyolar

Özellikle bir iş yemeğine çıkacaksanız klas ve şık bir görünüm sergilemeniz çok önemlidir. Bunun için güzel çoraplar ve deri etek kullanabilirsiniz. Kullanacağınız file çoraplar, deri etek ve beyaz bir gömlek ile oldukça şık ve feminen bir görünüm yakalamanızda size yardımcı olacaktır.

  1. Feminen Bir Görünüm İçin Transparan

Transparan feminen bir görünüm elde etmek isteyen kişiler için oldukça kullanışlı bir seçenektir. Transparan detayını sırt bölgenizde vererek hem cesur hem de şık bir görünüm elde edebilirsiniz. Transparan model değiştirse de modası asla değişmeyecek bir detaydır. Transparan elbise de yine aynı şekilde hem şık hem feminen görünmenizi sağlar.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu