Dekorasyon

Asker Desenli Pantolon İle Dikkat Çekin!

Asker Desenli Pantolon İle Dikkat Çekin!

Asker desenleri moda dünyasında her dönemde revaçta olmakta ve 2015 Sonbahar pantolon modası konusunda asker desenli pantolon konusu karşımıza çıkmaktadır. Bu konuda tasarımcıların tasarladığı birbirinden şık modeller sergilenmeye ve dikkat çekmeye devam etmektedir. Bu tarz pantolonlar özellikle sert bir hava katmakta ve sokak stilleri arasında ön plana çıkmaya devam etmektedir.

Asker Desenli Pantolon İle Dikkat Çekin!

Asker desenli pantolon konusu geçtiğimiz yıllarda da önemli bir konumdaydı. Günümüzde ise biraz daha sade ve yumuşak tonlarda modeller karşımıza çıkmaktadır. Özellikle Yaz döneminde de karşımıza çıkan bu desendeki pantolonlar Sonbahar dönemiyle beraber gittikçe yaygınlaşmıştır. Bu konuyla ilgili dikkat edilmesi gereken noktalar bulunmakta ve bu noktalar seçiminizi doğrudan etkilemektedir.

Asker desenli pantolon konusunda öncelikle fiziksel yapınıza göre karar vermeniz gerekmektedir. Yani, fiziksel durumunuza göre bu desendeki pantolonlardan klasik ya da dar kesim tercihi yapmanız gerekmektedir. Bunun yanı sıra bu pantolonların dar paça ya da bol paçalı modelleri de rafları süslemektedir. Bu konuda özellikle dar paçalı modellerin daha revaçta olduğunu söylemek mümkündür.

Asker Desenli Pantolon İle Dikkat Çekin!

Asker desenli pantolon ile birlikte gömlek kombini sıklıkla tercih edilmektedir. Bunun yanı sıra asker desenlerine yakın çeşitte t-shirtler de önemli bir alternatif olmaktadır. Bu tarz pantolonlar ile birlikte spor tarzda ayakkabılar tercih edilmektedir. Bu da tarzınızın biraz daha sade olmasına yardımcı olmaktadır. Ayrıca farklılık arayanlar bu pantolonlar ile birlikte topuklu ayakkabı tercihi de yapmaktadır.

Asker desenli pantolon ile sokaklarda militer bir hava estireceksiniz. Özellikle bu tarz pantolonlar ile birlikte asker desenli çantaları tercih etmeniz de şıklığınızı adeta katlayacaktır. Her türlü etkene dikkat ederek tercih yapmanız durumunda sonuç olumlu olacaktır. Önemli markaların kreasyonları arasında karşılaştırma yaparak en doğru kararı vermeniz mümkündür.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu