Burçlar

Astroloji Haftalık

Kişilerin kendilerini tanımasında ve çevresindeki kişiler ile ilişkilerini düzenlemesi noktasında astroloji haftalık yorumlar son derece önemli bir etkiye sahiptir.

Astroloji Haftalık Yorumlar

İnsanların hayatlarını şekillendirme noktasında astroloji olayları önemli bir yer tutar. Sürekli olan değişen astroloji olayları nedeni ile kişilerin de duygu durumlarında belirli bir değişiklik meydana gelir.

Burçlar 12 farklı başlık altında toplanır. Doğulan ay ve güne göre her kişinin burcu farklıdır. Bu farklılık kişilerin farklı karakterler ile ön plana çıkmasına neden olur. Örneğin terazi burcu için hayatını dengede geçirmek son derece önemlidir. Akrep burcu evcimen yapısı ile ortaya çıkar. Oğlak burcu, tüm burçlar arasında en rasyonel olma özelliğindeki burçtur. Koç burcu insanları zor durumda bırakacak bir inada sahiptir. Balık ise duygusallığı ile diğer burçlardan daha farklı bir özelliğe sahiptir. Tüm burçların birbirinden farklı özellikte bulunması, insanların da genel karakterine yansır. Bu nedenle de insanlar hayatlarını yoluna koymada, ya da yeni biri ile tanıştığında en doğru karakter analizinde bulunmada hep burçların güncel yorumlarını kullanır.

Burç Yorumları

Burçlar ile ilgili olarak yorumlar incelendiğinde yorumların belirli süreler ile değiştiğine şahit olunur. Bunun nedeni astrolojik hareketliliktir. Astrolojik olayların başında gezegenlerin bir takım yer değişikliği gelir. Bu değişiklik durumları burçları da etkisi altında alır. Dolayısıyla insanların duygusal durumları da buna bağlı olarak farklı özellikler içerisine girer.

İnsanların burçlara bağlı olarak kimi zaman aşırı üretken ya da kimi zaman da şanssız bir dönem içerisinde oldukları görülebilir. İste bu durum nedeni ile oluşan duygusal değişikliklerden burç yorumları ile daha az etkilenmek olanaklıdır. Haftalık olarak değişen burç yorumlarını güncel takip ederek; o hafta burç özelliklerini etkileyecek durumlardan uzaklaşma sağlanır.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu