Diyet

Diyet Yaparak Zayıflamak İçin Bilinçaltınızı Hazırlayın!

Diyet yaparak zayıflamak için en önemli şeylerin başında bilinçaltı gelmektedir. Bilinçaltı aslında her şey demektir! Önemli kararların merkezi olan bilinçaltına verilen komutlar ile dilediğinizi yaptırabilirsiniz. Diyette zayıflamak için bilinçaltını hazırlayın!

Diyet yaparak zayıflamak için bilinçaltını hazırlayın çünkü her kararı uygulayan ve sizi yöneten bilinçaltı ya da düşünce gücüdür. Siz ona komutlar vererek çok büyük başarılar elde etmiş olursunuz. Birçok insan diyet programına harfiyen uysa da “kilo veremediğini” düşünür.

Hem spor yapıyor hem de diyet uyguluyorsanız ve kilo veremiyorsanız o zaman geriye tek bir neden kalıyor bilinçaltı kilo vermeye hazır değil! Diyet yaparken aynı anda bilinçaltını da buna hazır hale getirmelisiniz. Bilinçaltınızı sevdiğiniz bir yiyeceğin güzel ve lezzetli olduğunu ama size olan zararlarını düşünerek vazgeçer hale gelmelisiniz. Bu durum aslında sadece diyet, kilo için değil tüm kararlarınızda uygulamanız gereken bir kararlılıktır. Ve bu çok etkili yöntem aslında dışarıdan kendinize verdiğiniz sesli komutlar ile olmaktadır.

Aslında zihin gücüyle istemediğiniz ve fazla olduğunu düşündüğünüz kilolarınızdan kurtulabilirsiniz. Uzmanlar tarafından da açıkça dile getirilmiş olduğu kanıtlanmıştır. Tüm iş beyinde biter. Depresyon, bazı hastalıklar ve fazla kilo bilinçaltına verilen kodlar ile çok etkili olduğu görülecektir. Kilo verdiğinizde asla tekrar kilo alırım düşüncesine ya da hissine kapılmamalısınız. Olumsuz kelimeleri kullanmamaya özen göstermelisiniz.

Bilinçaltı Diyeti Nasıl Yapılır?

Zihninize kilo verme ve sağlıklı beslenme mantığını ve emir komutlarını oturtmaya ya da kaydetmeye çalışın. Bunun için önce kilo vermenin güzel yanlarını, sağlıklı olduğunu, daha zinde olacağınızı bilerek düşünmeye başlayın. Düşünce gücü ile kilo verme süreci daha hızlı ve daha verimli olacaktır.

Aç olmanıza gerek yok ancak sağlıklı ve yeterli besine çok ihtiyacınız var. Yaşamınızda sağlıklı besinlerin yer almasını sağlayın. Bu hem kilo vermenize yardımcı olacak hem de yaşam kalitenizi değiştirecektir. Zayıf kalmanın olumlu yönlerini düşünerek başladığınız bu alışkanlık tüm yaşamınızı etkileyecektir. Kilo vermek hem kişiyi hem de çevresindeki insanları çok olumlu etkiler verecektir. İşte bu nedenle olumlu düşünmeyi hayatınıza yerleştirerek sağlıklı, dengeli, mutlu ve kararlı bir hale gelecektir. Bu hayatınızın tümüne yaydığınızda oldukça etkili olacağını görebilirsiniz. Unutmayın! Bilinçaltına her istediğinizi yaptırabilirsiniz.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu