Sağlık

Penis Büyütme Ameliyatlarına Büyük Talep

Penis büyütme ameliyatlarına talep son zamanlarda oldukça artmış bir durumda. Çoğu durumda insanlar estetik nedenlerle ameliyat olurlar. Riskleri ve karşılaşabileceğiniz sorunları bu yazımızda ele aldık.

Penis büyütme ameliyatlarına büyük talep penis büyütme ameliyatı bazı durumlarda işe yarasa da etkili olacağına dair bir garanti yoktur ve prosedürler bazı riskler taşır.

Ameliyatı tercih eden çoğu insanın normal, işleyen bir penisi vardır ve bu da ameliyatı kozmetik hale getirir. Bu tür durumlarda, maliyeti çok sayıda insan için bir engel olabilir.

Penis Büyütme Ameliyatı Güvenli Mi?

Amerikan Üroloji Birliği güvenli veya etkili olmaya ne şişman enjeksiyonları ne de asıcı bağ bölünme prosedürlerini göz önünde bulundurun.

Kaynak penis estetiği ameliyatının çoğunlukla güvenli olduğunu ve giderek daha güvenli hale geldiğini öne sürüyor. Bununla birlikte, yazarlar komplikasyonların hala meydana gelebileceğini belirtmektedir.

Yan Etkiler Ve Risk

Penis büyütme ameliyatının her adımı, olası yan etkiler de dahil olmak üzere bazı risklere sahiptir.

Bir kişi yaşayabilir;

  • Operasyon yerinde morarma
  • Penis boyunca morarma
  • Penis şeklindeki değişiklikler
  • İnsizyonda kanama
  • Enfeksiyon
  • Şişme
  • Peniste geçici his kaybı
  • Ereksiyon ile ağrı
  • Yara izi

Ameliyattan önce dikkate alınması gereken bazı ameliyatların gereksinimleri de bulunmaktadır. Örneğin kişinin silikon implantlarla büyütülmesi için daha önce sünnet yaptırmış olması gerekir. Değilse, devam etmeden önce sünnet isteyeceklerdir.

Uzun Arıza Süresi

Ameliyattan sonraki tipik duruş zamanı, penisin doğru biçimde iyileşmesini sağlaması için nispeten uzundur. Uzmanlar güvenilir kaynak kozmetik penis büyütme ameliyatından sonra 30 gün yoğun fiziksel aktivite yapılmamasını ve 60 gün boyunca cinsel aktivite yada mastürbasyon yapılmaması önerilmemektedir.

Fiyatı Ne Kadar?

Çoğu durumda, penis büyütme ameliyatı kozmetik bir işlemdir. Çoğu sigorta poliçesi bu gibi estetik ameliyatları kapsamaz, bu nedenle kişinin cebinden ödeme yapması gerekir.

Sonuç olarak, penis büyütme ameliyatı pahalı olabilir. Operasyonun kendisi de binlerce dolara mal olabilir Sigorta, penisin işlevini bozan bozuklukların düzeltilmesi gibi gerçek ihtiyaç durumlarında ameliyatı karşılayabilir.

Özet

Penis büyütme ameliyatı, penisinin işlevini etkileyen tıbbi sorunları olan kişiler için etkili olabilir. Bununla birlikte, normal boyut aralığında çalışan bir penisi olan biri için ameliyat önerilmez.

Bu nedenle sigortanın estetik penis ameliyatını karşılaması olası değildir, ancak ameliyat gerekliyse bazı masrafları karşılayabilir.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu