Dekorasyon

Evlerde Osmanlı Mimarisi

Evlerimiz içerisinde uygulanacak olan dekorasyon önerileri çok farklı olarak sunuluyor. Bilindiği üzere günümüzde her şeyin bir modası var. Bu yılki dekorasyon modası içerisinde oldukça dikkat çeken ayrıntılara sahip olan Osmanlı mimarisi yeniden evere gelmeye başladı. Altın yaldızlar ile süslenen musluklar ve başlıklar, banyo ve tuvaletler içerisinde kullanılan çini fayanslar sayesinde eskiye modern bir bakış açısı ile dönüş yapıldı diyebiliriz.

Evlerde Osmanlı Mimarisi
Evlerde Osmanlı Mimarisi

Ortaya çıkarılan dekor ürünleri içerisinde geniş yer bulan diğer bir incelik ise uygulanan aksesuarlar. Evlerinizde kullanacağınız bu şık ürünler oldukça parlak camlardan ve metallerden yapılıyor. Osmanlı mimarisi aslına sadık kalınarak üretilen bu dekor ürünleri içerisinde toplu bir tercih yapabileceğiniz gibi sadece evinizin bir bölmesi için de tercih yapabileceksiniz.

Osmanlı Mimarisi
Osmanlı Mimarisi

Kalitede Yeni Öncü

Daha yaşanabilir kaliteli evler için dekor anlamında yeni bir ölçü olan Osmanlı mimarisi modern dokunuşlar sayesinde daha da çekici bir hale gelmiş. Hayata renk katacak olan bu mimari sayesinde evlerinizi daha özel bir hale getirebileceksiniz. Çok daha fazlası yeni moda ürünlerde sizlere sunuluyor.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu