Güzellik

Freck Yourself ile Sahte Çil Yapımı

Her geçen gün yeni bir trend daha piyasaya çıkıyor. Bunlar arasında son dönemlerde ilgi çeken trendlerin başında ise Freck yourself ile sahte çil yapmak geliyor.

Freck yourself ile sahte çil yapımı doğuştan pürüzsüz bir cilde sahip olan ancak bundan sıkılarak görünüşüne değişiklik katmak istenler için son derece ideal bir akımdır. Cilde yapılan sahte çiller ile kısa süreliğine de olsa çilli bir yüze sahip olunabilir. Genel olarak çili olan kişiler bundan kurtulmak için çareler ararken çili olmayanlar ise bu çilleri gayet sevimli buluyor. Bu duruma çözüm olması amacıyla geliştirilen Freck Yourself isimli ürün kısa süreliğine ciltte çil yapılmasına imkan tanıyor. Bunun için ürünün içerisinde yapışkan bir bant yer alıyor ve cilde yapıştırılan bu bant çıkarıldığında yüzde çillere sahip olunabiliyor.

Freck Yourself İle Sahte Çiller

Freck yourself isimli ürün evde kendi kendine çil yapabilme olanağı sağlıyor. Mucizevi kit olarak da tanımlanabilen bu ürün yetmiş iki tane yapışkan şablon ve kına rengine sahip boyadan meydana geliyor. Ürünün içerisinde yer alan boya otobronzan kremler ile benzerlik gösterir. Bu sayede ürünle yapılan çiller evde eyeliner ile yapılan çillerden çok daha doğal durmaktadır.

Ürün ile yapılan sahte çiller yaklaşık iki gün boyunca çıkmadan yüzde kalabiliyor. Eğer bu uygulama her gün devam ettirilirse yüze yapılan çillerin etkisi dört hafta ile altı hafta arasında değişkenlik gösterebiliyor. Bu sayede daha uzun süre çilli bir yüze sahip olunabilir. Freck yourself adlı ürünü kullanmadan önce çilli olması istenen bölgeler belirlenir. Daha sonra şablon o bölgeye bastırılır ve boya uygulanır. Yapışkan çıkarıldığında ise çilli bir yüz ortaya çıkacaktır.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu