Dekorasyon

Mutfağınıza Tarz Katacak 10 Farklı Evye Modeli

Mutfağınıza Tarz Katacak 10 Farklı Evye Modeli nelerdir? Mutfak dekorasyonunun önemli bir detayı olan evyeler alana tamamen farklı bir hava kazandırmaktadır. Mutfağınıza tarz katacak 10 farklı evye modeli nelerdir?

Mutfağınıza tarz katacak 10 farklı evye modeli, değişik tarzları ile yaşam alanı sahiplerine mutfakta farklılık yaşatmaktadır. Evyeler mutfak dekorasyonu için sanılandan daha fazla önemlidir. Mutfak modellerinin çeşidi fazlalaştıkça evye modelleri de fazlalaşmaktadır. Daha detaylı incelenecek olunursa 10 farklı evye modelleri şu şekildedir:

1-Alüminyum Evye

En çok kullanılan evye modeli alüminyum evye de mutfağa tarz katan 10 farklı evye seçenekleri arasındadır. Sade ve şık görünümü ile sıklıkla tercih nedeni olmaktadır. Parlak ve mat gibi seçenekler mevcuttur.

2-Mutfağınıza Tarz Katacak Beton Evye

Mutfaklarında değişiklik ve modern bir dokunuş isteyen kişilerin tercihi kesinlikle beton evyeden yana olmalıdır. Mutfağa tarz katan 10 farklı evye modelleri içerisinde beton evye ilk sıralarda kendisine yer bulmaktadır.

3-Çift Gözlü Evye

Son zamanlarda çift gözlü evyeler dikkat çekmektedir.  Çift gözlü evyeler, oldukça ergonomiktir. Modern veya klasik mutfaklarda rahatlıkla kullanılabilmekte olup, evye kullanımı fazla olan kişilerin iş hızını da arttırmaktadır.

4-Mutfağınıza Tarz Katacak Motifli Evye

Motif, her alana farklılık kazandırdığı gibi evyelere de farklılık kazandırmaktadır. Tıpkı çini işlemeleri gibi zarif bir görünüm sunan motifli evyeler, özellikle otantik tarza sahip mutfaklarda adeta bir tamamlayıcıdır.

5-Granit Evyeler

Granitin sağlamlığından esinlenilerek oluşturulmuş olan granit evyeler, sağlamlığının yanı sıra oldukça da estetiktir. Farklı renk ve model yelpazesi sunan granit levyeler, uzun süreli kullanım için idealdir.

6-Siyah Evye

En klasik ama en sıra dışı evye modeli siyah evyelerdir. Kullanıldığı her tarza farklı bir yorum katmakta ve bulunduğu alanı modernleştirmektedir.

7-Mutfağınıza Tarz Katacak Cam Evyeler

Evye seçiminde de cam önemli bir yere sahiptir. Özellikle çelik ve camın uyumu bir arada kullanıldığı zaman daha net görülebilir.

8-Mermer Evye

Mermer bir mutfağa sahip kişiler tercihlerini mermer evyeden yana kullanmalıdır. Böylece mutfakta uyum sağlanacak ve bir bütünlük yaşanacaktır.

9-Farklı Şekilli Evyeler

Farklı şekillerde kullanılan mutfak tezgâhlarında farklı şekilli evyeler kullanılabilir. Böylece klasiğin dışına çıkılmış, bir alana sahip olmak mümkündür.

10-Mutfağınıza Tarz Katacak Paslanmaz Çelik Evyeler

Mutfağınıza stil kazandıracak 10 farklı evye modelleri arasında en çok rastlanılan paslanmaz çelik evyelerdir. Hem uzun ömürlü olması hem de geniş seçenekli olması bu tercihin öncelikleridir.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu