Burçlar

Tüm Burçlar

2018 yaz sezonunda tüm burçlar genelinde yaşanan gelişmeleri merak edenler için yılın ikinci yarısında neler olacak inceledik.

Merkür metrosunu geride bıraktığımız bu dönemde yarım işler tamamlanacak, hızlı geçiş sürecine adaptasyon biraz daha zorlaşacak. İşte burçlar için 2018 ikinci sezon yorumlarımız.

Koç

2018’in ikinci yarısında koç burçları farklı bir kişilikle hareket edebilirler. Özellikle olmadıkları gibi davranma eğiliminde olabilir, farklı biriymiş gibi davranarak yanlış ilişkiler yaşamanız söz konusu olabilir.

Boğa

Boğaların kendilerine olan güvenleri artacak ve şans bu yıl onlardan yana olacak. Artık dinlenmenin vakti geldi diyeceksiniz.

İkizler

Artık hayatınızdaki sorun ve sıkıntılardan kurtulacaksınız. Bunca yıl didindiniz, sıkıntı çektiniz ama hepsi geride kalıyor.

Yengeç

Yengeçler kendilerinden beklenmeyen mantıklı hareketlerde bulunacaklar. Bu yüzden hayatınızdaki yengeçlerin kıskacına kapılabileceğinizi unutmayın. 2018 tüm burçlar genelinde değişime işaret ediyor.

Aslan

Aslanlar ya taşınacaklar ya da taşınmazlarla ilgili konularla uğraşacaklar. Birçok aslan burcunu etkileyecek olan yeni dönem parasal kazanç işaret ediyor.

Başak

Başarlar için bu dönem sakinlik ve dinginliği işaret edecek ve huzur dolacaklar. 2018 iyinin de iyisi bir yıl olacak.

Terazi

Teraziler aşkı bulabilir aniden evlenebilirler. Ama aceleci davranmamaları gereken bir süreç içindeler.

Akrep

Akrep burçlarına miras işleriyle ilgili haberler var. Kazanç elde etmeleri söz konusu olabilir. Akrepler ev sahibi olabilir ve aşırı para harcayabilirler.

Yay

Yaylar için farklı bir dönem başlıyor. Aşık olabilirsiniz. İkili ilişkilerinizde hayatınıza yanlış kişiler girebilir.

Oğlak

Oğlak burçları ailevi sorunlar yaşayabilir. Bu yüzden dikkatli olunmasında yarar var. Özellikle kariyer yapmak isteyenler için ideal bir yıl olacak.

Balık

Balıklar öncelikle maddi durumlarını düzeltmeli. Yatırım konusunda sorun yaşayabilirler. Ev alma ihtimali söz konusu olabilir. 2018 burç yorumları için bizi takip edebilirsiniz.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu