Burçlar

Bu Günlük Burç Yorumları

Güneşin ve gezegenlerin hareketlerine göre yorumlanan burçlar aslında gün içinde bizleri nelerin beklediğini de anlatıyor. İşte bazı burçların bugünkü hareketleri.

Duygu Kontrolüne Dikkat

Yengeçler genellikle duygularını ön planda tutan burçlardır. Ancak duygusal baskınlık bugün biraz fazla ön planda. İş hayatında bazı kararlara duyguların karışması karmaşaya yol açabilir.

Ayrıca Aslan burçlarının da bugün ki davranışlarında değişiklikler söz konusu. İstenilen ve davranılan arasında kocaman bir dağ var. Biran önce, çok farklı arayışlar peşinden koşmadan,  bu duygu karmaşasından sıyrılmak günü kurtarabilir.

Gezegen Hareketleri Etkiliyor

Kova burçları bugün Mars’ın negatifliğini hissedecek. Ancak endişeye mahal yok. Çünkü bugün uzun süredir özlediğin biri ile karşılaşabilirsin. Ayrıca işlerden biraz sıyrılmak yeni bir aşkı da beraberinde getirebilir.

Merkür’ün pozitif enerjisi de bugün Başak burcunu etkileyecek. Bugün pozitif olmasına rağmen doğru kararlar almak adına eski günlerde yaşananları bir kez daha gözden geçirmenin tam zamanı.

Şansınızı Kullanın

Balık burcu için bugün şanslı günlerden bir tanesi. Özellikle yapılan hataların telafisi için bugün son derece uygun bir gün. Ayrıca beklenmeyen sürprizler de kapıyı çalmak üzere.

Oğlak burçları için de ilişki de karar almak adına uygun bir zaman. Özellikle baskı kurulan Oğlak burçları buna bir son verebilir ve kendi kararlarını özgürce yaşayabilir.

İnattan Vazgeçmenin Zamanı

Terazi burcu kişilerin bugün bazı hataları affetme zamanı. Çünkü bu inat ilelebet sürmeyeceği gibi Terazi burcu insanlarını da son derece yorabiliyor. Unutulmamalıdır ki affetmek erdemliktir.

Akrep burçları da özellikle gönül bağlarını tamir etmek için harekete geçmeli. Çünkü karşı cins ile olan tüm sıkıntılar işlerin daha da içinde çıkılmaz bir hal almasına neden olabilir. Ayrıca akrep burcu kadınlarının duygularını bugün zapt etmek bir hayli zor olabilir.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu