Güzellik

Zarafetinize Zarafet Katacak 7 Giyim Önerisi

Zarif bir görünüm her kadının hayali… Sunduğumuz zarafetinize zarafet katacak 7 giyim önerisi ile sizlerin olduğundan çok daha şık ve zarif gözükmesini sağlıyoruz. Bunun için yapılmış olan kombinler, seçebileceğiniz çok sayıda ayakkabı ve kıyafet bulunmaktadır.

Sadelikten Yana Olun

Zarafetiniz sadeliğinizde geliyor. Özellikle beyaz elbise kombinlerinin oldukça zarif göründüğünü söyleyebiliriz. Düz dar elbiseler ile bunu yakalayabilirsiniz. Ayrıca elbise ve gömlek seçimlerinizin de tek renk desensiz olması durumunda, sade bir şıklık yaratabilirsiniz. Giymiş olduğunuz kumaş pantolon ile de zarif olmanız mümkün. Şık bir kombin ile nasıl zarif görünürüm sorununu çözebilirsiniz.

Kıyafetlerinizde Uyumu Yakalayın

Seçmiş olduğunuz iki parça kıyafetlerde mutlaka uyum içinde olmaya dikkat edin. Ayrıca sizin de almış olduğunuz kıyafetle uyumlu olmanız önemlidir. Mümkün olduğunca kumaş ve renk uyumunun olmasına dikkat edin.

Ayakkabı Seçimine Özen Gösterin

Sadelik için seçilen ayakkabının da önemi büyük. Oldukça az topuklu, ince ayakkabılar tercih edin. Zarif görünmek isteyen kişiler için dolgu topukların çok doğru bir seçim olmadığını söyleyebiliriz. Süet olan ayakkabılar ya da deri olan ayakkabılar tercih edilebilir.

Takılarınız Tamamlayıcınız Olsun

Takılarınız sunulmuş olan sadeliğin önemli bir parçası. Dilerseniz takılarınızı az da olsa parlak ve büyük seçebilirsiniz.

Abartılı Saçlardan Kaçının

Saçınız sade bir ay kuyruğu olabilir. Onun dışında salık ve dağınık bir saçta sadelik için yeterli olacaktır.

Renk Seçimine Dikkat Edin

Renk renk giyinmekten kaçının. Sadelik için siyah, beyaz ya da en fazla farklı üçüncü bir renk ile kombin yapmaya dikkat edin.

Kumaş ve Desen Detaylarını Gözden Kaçırmayın

Kumaşların parlak olmaması, desenlerin karışık olmaması önemlidir. Zarif görünmenin yolları adı altında bu bilgileri değerlendirin.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu