Genel Bilgiler

Erkeklerin Asla Duymak İstemedikleri 5 Şey

Öyle sorular vardır ki erkekler ilişkilerde bu soruları duymaya tahammül edemezler. Dolayısıyla ilişkilerde erkeklerin duymak istemedikleri şeyler konusunda dikkatli davranmakta fayda vardır.

Kadınlar her ne kadar detaycı olsalar da erkekler o anı yaşamayı tercih ederler. İlişkilerde kadınlar ve erkekler bu konuda farklılık göstermektedirler. Erkeklerin duymak istemedikleri bu farklılıkların başında annesinin oğlu tabiri gelmektedir. Kadınlar anneleri ile anılmaktan hoşlansalar da bu durum erkekler için geçerli değildir. Erkekler annelerine düşkün olarak bilinseler de bir erkeğe annesinin oğlu, ana kuzusu diye hitap etmek ilişkileri ciddi ölçüde zedelemektedir.

Erkeklerin duymak istemedikleri şeyler arasında eski aşk hikâyeleri de yer almaktadır. Eski erkek arkadaşını kötüleyen cümleler bile erkeklerin canını sıkmaya yetmektedir. Bundan dolayı en iyisi bu tarz konuları hiç açmamaktır. Bunun yanı sıra başka bir kızın güzel olup olmadığını sormak da erkeklere sorulmaması gereken sorulardan biridir.

Erkekler Neleri Duymak İstemezler?

Erkeklerin duymaktan hoşlanmadıkları şeyler içerisinde sürekli onun sevgisini sorgulayan cümleler de vardır. Yani beni seviyor musun, ben senin için özel miyim, hayatındaki yerim ne gibi sorular erkekleri bunaltmaktadır. Bu nedenle içinde geldiği zaman bunların cevabını vermesi en doğru davranıştır.

Bazı erkekler ilişkilerin başlarında gelecek planları yapmaktan ya da evlilik hayalleri kurmaktan pek hoşlanmazlar. Bundan dolayı özellikle yeni başlayan ilişkilerde ilerde inşallah şöyle oluruz, şu zamanda evleniriz gibi cümleler kurmak bazı erkeklerin korkup kaçmasına neden olabilmektedir. Bundan dolayı ilişkileri akışına bırakmak en doğrusudur. Sağlam temellere oturarak giden ilişkilerde bu tür hayaller kendiliğinden gerçek olmaktadır. Erkekler neler duymak istemez sorusuna verilebilecek pek çok yanıt bulunduğundan dolayı temel sorular bilindiğinde daha sağlam bir ilişkiye sahip olmak mümkün hale gelmektedir.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu