Yaşam

Samsung Galaxy Tab S2

Samsung Galaxy Tab S2

Tablet ve akıllı telefon piyasası son günlerde oldukça hareketli. Appleher ne kadar kaliteli ürünler üretse de, müşterileri gece yarısından mağazaların kapılarında yatsa da, Samsung işin peşini bırakmıyor.Samsung sürekli Apple ürünlerine rakip olabilecek kalitede ürünlerle pazardan büyük pay almayı başarıyor.

Tablet konusunda da yine iki firma arasında kıyasıya bir rekabet var.Apple, çok kaliteli ve çok kararlı ürünlerle çok satmasına karşın,Samsung, neredeyse Apple kadar kaliteli ama bir o kadar ucuz ürünlerle, piyasayı kaptırmıyor.

Samsung Galaxy Tab S2

Samsung tablet konusunda son bombasını Galaxy Tab S2 ile patlattı. İnce, şık ve hafif bir tasarıma sahip olan Galaxy Tab S2, 9.7 inç ve 8 inç olmak üzere iki farklı boyutta üretilecek. Bu tabletler5.6mm kalınlığında, büyük olan 389gr küçük olan ise 265gr gibi oldukça rekabetçi değerlere sahipler.

Yüksek Ekran Kalitesi

Galaxy Tab S2, pek çok farklı ekran ve görüntüleme teknolojisine sahip. Galaxy Tab S2 farklı dijital görüntüleme ve kitap okumak için özel görünüleme teknolojisi için optimize edilmiş. Galaxy Tab S2cihazlarda Super AMOLED ekranlar kullanıyor. 2048 x 1536 çözünürlüğe sahip Galaxy Tab S2,Android 5.0 (Lollipop) işletim sistemi ile geliyor.

Farklı Opsiyonlar

Galaxy Tab S2 tabletin, ön tarafta 2.1 megapiksel, arkada ise 8 megapiksel kamerası var. Her iki boyuttaki tabletlerde 2 farklı wifi seçeneği ile satışa sunulacak. Yani bir model Wifi, diğer model iseWifi+LTE ile satılacak. Ayrıca depolama alanına göre 32gb ve 64gb hafıza ile iki farklı model de olacak.Depolama alanı mikro SD kart ile 128gb kapasiteye kadar artırılabilecek.

Samsung Fiyat Konusunda Üstün

Samsung bazı noktalarda Apple ürünlerine karşı üstünlükleri var. Bunlardan en önemlisi elbette ki fiyat silahı. Eğer bu üründe de bu silahı iyi kullanılırsa, pazarın Apple tarafından alınmasına engel olabilecekler.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu