Moda

Tesettürlü Kadın Elbise Modelleri Nelerdir?

Tesettürlü Kadın Elbise Modelleri Nelerdir? Tesettürlü bayan elbise modelleri, rahatlığın beraberinde şıklığı getiriyor. Siz de özel bir kombinle şık gözükebilirsiniz.

Tesettürlü Kadın Elbise Modelleri Nelerdir? Tesettürlü bayan elbise modelleri arasında ketenler, satenler var. Kumaş türüne bakıldığında son derece şık olacağınız seçenekler olduğunu göreceksiniz. Önerimiz, tamamen bedeninize göre hareket etmeniz. Aynı zamanda renk seçimi konusunda da özenle hareket etmeniz durumunda, hem şık hem de rahat olacaksınız. Kilolu kişilerin daha çok küçük desenli olan kumaşları, ince ve koyu renk olan kumaşları tercih etmesini öneriyoruz.

Tesettürlü Keten Elbise Modelleri

Keten modeller arasında neler var? Keten elbise modelleri arasında tesettürlü olan bayanlar için çok sayıda seçenek var. Düğmeli olan, fermuarlı olan ve farklı desenleri olan pek çok seçenek var. Keten elbise modellerinde aynı zamanda renk konusunda sınır tanınmıyor. Çok sayıda farklı renk seçenekleri olacağından, direkt olarak sizin için uygun olan modeli seçebilirsiniz. Sizin için sunulan pek çok model olacak.

  • Kısa keten elbise
  • Uzun keten elbise
  • Düğmeli keten elbise
  • Düz keten elbise
  • Kloş keten elbise

Gibi çok sayıda model var.

Tesettürlü Saten Elbise Modelleri

Tesettürlü elbise modellerinde, saten elbise modelleri tesettürlü seçeneği mevcut. Bu durumda direkt olarak saten elbise modellerinde, direkt olarak seçim yaparken dilediğiniz boya ve bedende bulabileceğinizi göreceksiniz. Genel olarak önerimiz, uzun ve rahat olan modelleri tercih etmeniz. Fermuarlı olan ya da esneyen modeller ile direkt olarak şık bir seçim yapmış olacaksınız.

  • Uzun saten elbiseler
  • Kırmızı saten elbise tesettürlü
  • Lacivert saten elbise tesettürlü
  • Siyah tesettürlü elbiseler

Gibi modelleri değerlendirmeniz halinde, hemen kombininizi yapın.

Tesettürlü Kısa Elbiseler

Tesettürlü olup aynı zamanda kısa olan elbiseler var. Bu modeller daha çok direkt olarak rahat edeceğiniz ve kalın çoraplar ile tercih edeceğiniz seçenekler. Bunları göz önünde bulundurmanız durumunda, kısa elbiselerin olduğu modeller arasından da hemen seçim yapabileceğinizi göreceksiniz. Tesettürlü kısa elbiseler rengarenk bluzlar ile kombin edildiğinde çok şık duruyor. Çiçekli modeller, düz renkler ve çok daha fazlası istediğiniz renk ve beden seçenekleri ile sunuluyor.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu