Burçlar

Yükselen Burç Hesaplamada Koç Burcunun Nitelikleri

Yükselen Burç Hesaplamada Koç Burcunun Nitelikleri Nelerdir? 12 burç vardır. Bir de bunlara ek olarak 12 yükselen burç vardır. Ek olarak ay burcu, güneş burcu gibi çeşitlendirilebilir nitelikte burç alanları söz konusudur.

Yükselen Burç Hesaplamada Koç Burcunun Nitelikleri Nelerdir? Burada dikkat edilmesi gereken işlemlerde yükselen burç hesaplarken birinci evin ilk burcu koçtur. Bu içeriğimizde yükselen koç burcu özellikleri hakkında bilgi vereceğiz.

Yükselen Koç Burcu Özellikleri

Koç burcu için liderlik vasfı son derece önemli olabilmektedir. Bu özelliğine bakıldığı zaman lider olmak, ileride olmak ve birinci olma arzuları taşıyabilir.

İlgi çekmeyi başaran bir yapısı vardır. Enerjik yapısı ile ve kıpır kıpırlılığı ile dikkatleri her yerde üzerine çeker.

Bir diğer özelliği zekası ile sivrilmek ve ön plana çıkabilmektir. Bütün bunlara bakıldığı zaman aslında yükseleni koç olan birinden asla iyi bir işbirlikçi takım arkadaşı olmaz. O başarıyı tek başına kendi sahiplenmek ister. Hep adından söz ettirmek ve ben olmak ister.

Kıyafet seçimleri konusunda renkli, parlak ve ön plana çıkabilecek renk seçimi yapabilir.

Ev hayatı, iş hayatı ya da okul hayatında aktif yaşamı sever.

Çok aceleci tavırlar sergiler. Bir iş hemen olsun ve bitsin ister. Bu özelliği ile de çoğu kez hata yapar. Dikkatsizlikleri ön plana çıkar.

Her zaman karşısında var olan insanı dinliyormuş gibi görünse de asla iyi bir dinleyici olamaz. Çünkü sabırsız ve acelecidir.

Koç burcu her zaman kavga eder yapısında bulunur. Bir işin olmasını ya da olmamasını kafasına koyduğu zaman inatçılığı ile gerekirse kavga eder. Bu gibi durumlarda da yükselen koçlar için, burcu ne olursa olsun inatçılık huyu geldiğini söyleyebilmek mümkün olacaktır. Bu gibi durumlara bakıldığı zaman aslında kolay ve pratik bir şekilde yükselen burç özelliklerini bulabilme hususuna da değinebilmek önemlidir.

Neşeli bir yapısının bulunması, canlı olması ve hayatın içine karışma isteği her zaman için vardır. Ancak bulunduğu ortamda da çabuk sıkılır. Kalıbına sığamaz. Bu gibi özelliklerine bakıldığı zaman aslında bu özelliklerine sahip olan bir kişi doğum saatini bilmiyor olsa bile yükselen burcu özelliklerinden baskın karakterini belirleyerek, handikaptan kurtulabilir.

 

 

 

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu