Ekonomi

GarantiOne Nedir? Kimler GarantiOne Kullanabilir?

 

Ülkemizde sürekli kendini yenileyen bankacılık hizmetlerinden birisi olan GarantiOne Garanti Bankasının mobil bankacılık uygulamasının ismidir.

Günümüzde oluşan kıyasıya rekabet kendini bankacılık sektöründe de oldukça yoğun bir şekilde göstermektedir. Bu anlamda bankalar müşterilerine daha iyi, kaliteli, hızlı ve güvenilir hizmet verebilmek için birbirinden farklı uygulamalar ve hizmetler sunmaktadır. GarantiOne ise Garanti Bankasının müşterilerine en ayrıcalıklı hizmeti sunabilmesi adına geliştirdiği bir mobil bankacılık uygulamasıdır.

GarantiOne hizmetinin diğer bankaların mobil bankacılık hizmetlerinden en temel farklı ise belirli yaş grubuna özel olarak geliştirilmiş olmasıdır. Özellikle bankaların gençlere yönelik olan yeni yaklaşımlarının en önemli örneklerinden olan GarantiOne ayrıca deneme sürümü ile diğer banka müşterilerinin de herhangi bir sorun yaşamadan deneyebileceği bir mobil bankacılık uygulamasıdır.

GarantiOne Uygulamasının Özellikleri

GarantiOne uygulamasının en önemli özelliği sadece gençler için oluşturulmuş bir mobil bankacılık deneyimi sunmasıdır. Bu uygulamayı ister Garanti müşterisi isterse başka bankanın müşterisi olsun 18 – 25 yaş aralığındaki herkes indirip deneyebilmektedir. Bu uygulamayı kullanan kişilerden herhangi bir kesinti yapılmamaktadır. Ayrıca alışveriş, sinema bileti gibi durumlarda sürpriz indirim ve avantajlar sunmaktadır.

Uygulamayı indirmek ise oldukça basit durumdadır. Google Play ya da AppStore üzerinden indirdikten sonra tüm bankacılık işlemleri bu uygulama üzerinden yapılabilmektedir. Sinema biletlerinde 30 TL’lik alışverişlerde 10 TL indirim, 30 TL ve üzeri Restoran harcamalarında 10 TL indirim, çeşitli sosyal medya platformlarındaki harcamalarda da 20 TL indirim imkânı gibi gençler için oldukça cazip ve avantajlı fırsatlar sunmaktadır. GarantiOne başvurusu bankaya gitmeye gerek kalmadan internet üzerinden yapılabilmektedir. Bu anlamda uygulama ülkemizde gençler için yapılmış en önemli, en avantajlı ve en geniş kapsamlı mobil bankacılık uygulaması durumundadır.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu