Yaşam

Son Teknoloji Olan Akıllı Saatin Özellikleri

Son Teknoloji Olan Akıllı Saatin Özellikleri

2015 yılına damga vuran bu ürün, firmalar tarafından kıyasıya rekabet sebebi olmuştur. Hangi şirket başarılı olur bilinmez ama geliştirmek ve değiştirmek için çok uğraştıkları aşikâr.  Akıllı saatler telefon ile uyumlu olarak çalışan ve telefonun yaptığı işlemleri yapan bir cihazdır. Tek başına hiçbir anlam ifade etmeyen bu ürün akıllı telefon ile senkronize edilerek bir efsaneye dönüşür. Yalnız dikkat edilecek bir husus var ki akıllı telefon ile akıllı saat aynı işletim sistemine sahip olduğu sürece bir birlerini destekler, aksi halde senkron olmazlar.  Akıllı saatler mesaj alma ve gönderme kapasitesine sahiptir. Arama yaparak görüşme gerçekleştirir. İnternete girer ve hiçbir kısıtlaması yoktur. Müzik dinlenebilir ve kaydedilebilir. Kamerası sayesinde fotoğraf çeker. Alarm kurulabilir ve akıllı saat ile uyanmanın keyfine varılır. Adım sayar ile spor ve yürüyüşler çok daha eğlenceli geçer. Nabız ölçer ve minik bir doktordur.

Akıllı Saat markaları nelerdir?

Akıllı Saat markaları

Apple, LG, Sony, Samsung, Google, Htc, Quadro, Victor, Dark, Huawei, Asus Ve Garmin akıllı saat üreten firmalar olarak sayılabilir. Bu firmalardan en kaliteli ve pahalı olanı Apple’dır. Kendini geliştiren firma olarak ta Samsung söylenebilir. Estetik ve şıklık önemli diyenlere de LG akıllı saatlerini önermiyorum.

Uygun Fiyatlı Akıllı Saatler Nelerdir?

Uygun Fiyatlı Akıllı Saatler

 

 

 

 

 

Quadro ve Dark markaları orta özellikli akıllı saat üretirler ve fiyatları uygundur. 85-100 TL arasında fiyata sahip olan bu akıllı saatlerden almanızı öneririm.

 

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu